Eesti Ornitoloogiaühing / Estonian Ornithological Society

Printer-friendly version

MTÜ Eesti Ornitoloogiaühing
Reg. nr. 80041898
KMKR nr EE101617949
Aadress / Address: Veski 4, Tartu 51005
Telefon / Phone +3727 422195
E-post: eoy@eoy.ee, estbirdlife@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/ornitoloogiayhing
YouTube: http://www.youtube.com/estbirdlife

Abitus seisundis linnu leidmisest soovitame teatada Keskkonnainspektsiooni valvetelefonile 1313 (24h).
Huvi korral kuula Elmari linnutarga saadet ja loe infovoldikut hättasattunud linnu abistamisest. 

Pangarekvisiidid / Bank accounts

SEB
Konto / Account: EE88 1010 1520 0160 3001
BIC: EEUHEE2X

Swedbank
Konto / Account: EE89 2200 0011 2026 3328
BIC: HABAEE2X

Linnukaitse annetuskontod / Donations for bird conservation
Swedbank   EE25 2200 2210 2372 8517
SEB   EE85 1010 2200 1676 6014
Sihtotstarbeliste annetuste kogumisel võtame aluseks ja lähtume annetuste kogumise heast tavast. Ornitoloogiaühing on kantud tulumaksusoodustusega vabaühenduste nimekirja ning seetõttu saab annetaja tehtud annetused oma maksustatavast sissetulekust maha arvata. Selleks palume edastada meile oma isikukood.
 

Töötajad / Staff

Andres Kalamees andres.kalamees@eoy.ee
Tegevdirektor / Director
Veljo Volke
veljo.volke@eoy.ee
Linnukaitse programmijuht / Conservation Officer
Kristiina Kübarsepp
kristiina.kybarsepp@eoy.ee, 53308916
Hariduse ja liikmeskonna spetsialist / Education and Membership
Meelis Uustal
meelis.uustal@eoy.ee, 53415030
Kommunikatsiooni spetsialist / Communication and Media
Jaanus Elts jaanus.elts@eoy.ee
Suurkoovitaja, põld-tsiitsitaja ja punaselg-õgija kaitse tegevuskavade rakendamine, põllumajandusmaastike linnud / Birds on Agricultural Landscapes
Andrus Kuus andrus.kuus@eoy.ee
Linnuatlas, linnuhoiualad, andmehaldus, linnukaitse üldküsimused / Breeding Bird Atlas, Special Protection Areas, Data Management
Krista Jaakson jaakson_7@hotmail.com
Raamatupidaja / Accountant
Jaanis Lodjak jaanis.lodjak@ut.ee
Ajakirja Hirundo toimetaja / Editor of magazine Hirundo
Riho Kinks riho.kinks@eoy.ee
projektijuht / project manager
Riho Marja riho.marja@ut.ee
Suurkoovitaja, põld-tsiitsitaja ja punaselg-õgija kaitse tegevuskavade rakendamine, põllumajandusmaastike linnud / Birds on Agricultural Landscapes
Joosep Tuvi joosep.tuvi@eoy.ee
Natura2000 linnualade linnustiku inventuurid / inventories of Natura2000 Special Protection Areas
Urmas Talivee urmas.talivee@eoy.ee 
 Veebimeister / webmaster

Juhatus / Board

Andres Kalamees (juhataja) andres.kalamees@eoy.ee

Nõukogu / Council

Peep Veedla (esimees) veedlapeep@gmail.com
Veljo Runnel (aseesimees)
Margus Ots
Peeter Raudsepp
Olev Lüütsepp
Riho Marja
Aarne Tuule
Tarvo Valker
Meelis Uustal
Thea Perm
Liis Keerberg
Marko Mägi
Jaanus Elts
 

Komisjonid / Committees

EOÜ linnukaitsekomisjon / EOS Bird Conservation Committee
EOÜ seirekomisjonEOS Bird Monitoring Committee
Eesti Linnuharulduste Komisjon / Estonian Rarities Committee 
Eesti Linnunimetuste KomisjonEstonian Bird Names Committee
EOÜ kahlajatöörühm / EOS Wader Study Group
EOÜ röövlinnutöörühm / EOS Raptor Study Group
Linnuatlase töörühm / Breeding Bird Atlas Working Group
EOÜ hariduse töörühm / EOS Educational Working Group