Eesti Ornitoloogiaühing / Estonian Ornithological Society

Trüki

MTÜ Eesti Ornitoloogiaühing
Reg. nr. 80041898
KMKR nr EE101617949
Aadress / Address: Veski 4, Tartu 51005
Telefon / Phone +3727 422195; faks / fax +3727 422180 
E-post: eoy@eoy.ee
Facebook: https://www.facebook.com/ornitoloogiayhing
YouTube: http://www.youtube.com/estbirdlife

Pangarekvisiidid / Bank accounts

SEB
Konto / Account: EE88 1010 1520 0160 3001
BIC: EEUHEE2X

Swedbank
Konto / Account: EE89 2200 0011 2026 3328
BIC: HABAEE2X

Linnukaitse annetuskonto / donations for bird conservation
Swedbank   EE25 2200 2210 2372 8517
SEB   EE85 1010 2200 1676 6014
 

Töötajad / Staff

Andres Kalamees andres.kalamees@eoy.ee
Tegevdirektor / Director
Veljo Volke
veljo.volke at eoy.ee
Linnukaitse programmijuht / Conservation Officer
Jaanus Elts jaanus.elts@eoy.ee
Suurkoovitaja, põld-tsiitsitaja ja punaselg-õgija kaitse tegevuskavade rakendamine, põllumajandusmaastike linnud / Birds on Agricultural Landscapes
Andrus Kuus andrus.kuus@eoy.ee
Linnuatlas, linnuhoiualad, andmehaldus, linnukaitse üldküsimused / Breeding Bird Atlas, Special Protection Areas, Data Management
Krista Jaakson jaakson_7@hotmail.com
Raamatupidaja / Accountant
Jaanis Lodjak jaanis.lodjak@ut.ee
Ajakirja Hirundo toimetaja / Editor of magazine Hirundo
Riho Kinks riho.kinks@eoy.ee
teavitus, haridus, uudiskiri, infoleht Tiirutaja toimetaja / media and education, Editor of info bulletin Tiirutaja
Riho Marja riho.marja@ut.ee
Suurkoovitaja, põld-tsiitsitaja ja punaselg-õgija kaitse tegevuskavade rakendamine, põllumajandusmaastike linnud / Birds on Agricultural Landscapes
Joosep Tuvi joosep.tuvi@eoy.ee
Natura2000 linnualade linnustiku invnetuurid / inventories of Natura2000 Special Protection Areas
Urmas Talivee urmas.talivee@eoy.ee 
 Veebimeister / webmaster

Juhatus / Board

Andres Kalamees (juhataja) andres.kalamees@eoy.ee

Nõukogu / Council

Peep Veedla (esimees) veedlapeep@gmail.com
Veljo Runnel (aseesimees)
Margus Ots
Peeter Raudsepp
Olev Lüütsepp
Riho Marja
Aarne Tuule
Tarvo Valker
Meelis Uustal
Thea Perm
Liis Keerberg
Marko Mägi
Jaanus Elts
 

Komisjonid / Committees

EOÜ linnukaitsekomisjon / EOS Bird Conservation Committee
EOÜ seirekomisjonEOS Bird Monitoring Committee
Eesti Linnuharulduste Komisjon / Estonian Rarities Committee 
Eesti Linnunimetuste KomisjonEstonian Bird Names Committee
EOÜ kahlajatöörühm / EOS Wader Study Group
EOÜ röövlinnutöörühm / EOS Raptor Study Group
Linnuatlase töörühm / Breeding Bird Atlas Working Group
EOÜ hariduse töörühm / EOS Educational Working Group