EOÜ mälumäng 2013/2014

Printer-friendly version

Eesti  Ornitoloogiaühingu ja Tartu Keskkonnahariduse Keskuse poolt korraldatav mälumängusari ootab vanu ja uusi mälumängusõpru!

2013. a. toimusid mängud 16.10, 12.11 ja 27.11. Hooaeg jätkub 2014. a. 15. jaanuaril, 19. veebruaril, 19. märtsil, 16. aprillil ja 14. mail. Ikka Tartu Loodusmaja saalis aadressil Lille 10.  

Punktitabel
1. vooru küsimused ja vastused
2. vooru küsimused ja vastused
3. vooru küsimused ja vastused
4. vooru küsimused ja vastused

3. vooru kroonika

Võistkonna suuruseks on 1- 6 liiget. Võistkonnad võivad olla moodustunud juba enne mängu, kuid võimalus on moodustada võistkond ka kohaletulnud mänguhuvilistest või liituda mõne võistkonnaga kohapeal.
Ühtekokku tuleb igas voorus vastus leida kahekümnele küsimusele. Igale küsimusele on vastamiseks aega ca 1 min, enamasti on küsimustele lisatud ka vastusevariandid. Keelatud on nutitelefonide ja arvutite kasutamine. Mängu küsimused koostab ja kannab ette Urmas Abel Eesti Ornitoloogiaühingust, teda sekundeerivad oma ala parimad õppejõud Keskkonnahariduse Keskusest Elo Hermann ja Aire Orula, kes on ühtlasi ka Eesti Ornitoloogiaühingu liikmed.
Kolm parimat võistkonda saavad meened ja kõigile osalejatele pakutakse meeleolukat elamust ning magusat teed. Samuti peetakse hooajaarvestust ning hooaja lõpuks kõige rohkem punkte kogunud võistkonna liikmed saavad erimeened ja igavese kuulsuse.

Mäng on tasuta!

Varasemad mälumängud ja viktoriinid