Meened

Meenete müügist saadavat tulu kasutatakse jäälinnuaasta toredate ideede elluviimiseks. Kui sul on pakkuda jäälinnuteemalisi meeneid, tooteid vm, võta palun meiega ühendust. EOÜ-st saab särki, šokolaadi ja linnumängu tellida ka SmartPosti või Post24 pakiautomaatidesse. Saatmiskulu on 3 EUR.

 • Postmark, ümbrik ja kaart
  Eesti Posti poolt 20. märtsil välja antud aasta linnu postmark, ümbrik ja kaart. Kujundaja Vladimir Taiger. Müügil Eesti Posti postkontorites.
 • Polosärk
  Valge, vasakul rinnal jäälinnu tikand ja kiri Aasta lind 2014. Valikus on meestelõikega särgid suuruses S, M, L, XL ja naistelõikega suuruses M, L, XL, XXL. Särgid on müügil Tartus EOÜ kontoris ja Sagadi looduskeskuses.
  Hind: 15 EUR
 • Šokolaad
  Kaal 20 grammi. Müügil Tartus EOÜ kontoris, Tallinnas Eesti Loodusmuuseumis (Lai 29A) ja Sagadi looduskeskuses. Postiga tellimisel on minimaalne kogus 10tk.
  Hind: 1 EUR
 • Linnumäng
  Kaardimäng kahekümne linnuliigi tundmaõppimiseks. Kaasasolevas juhendis on kümne erineva mängu õpetus alates lihtsamast memoriinist kuni teatevõistluseni. See on hea õppevahend väiksematele lastele, kuid sobib mõnusaks seltskondlikuks olenguks ka vanematele. Mäng on müügil Rahva Raamatu ja Apollo kauplustes, Ludo poodides. Loe lisaks EOÜ kodulehelt.
  Hind: 12 EUR
 • Puidust meened
  EOÜ koostööpartner AS E.Strauss pakub aasta linnuga kaunistatud puidust meeneid. Valikus on kahte tüüpi seinakell, nagi, välitermomeeter, hoiukapp ja tikutoosihoidja. Meenetega saab tutvuda ja posti teel tellida E.Straussi kodulehel.
  Ostes puidust meeneid toetad jäälinnuaasta tegevusi.

Tasuda saab sularahas EOÜ kontoris (tööpäeviti k 9-17) või ülekandega. Ülekandega tasumisel tuleb selgitusse kirjutada tellija nimi ja märksõna “jäälinnumäng”, “särk” või “sokolaad”. EOÜ kontonumbrid on:

SEB
EE881010152001603001
Swedbank
EE892200001120263328

Kauba saab kätte peale tasumist.

Tellimine ja lisateave: riho.kinks@eoy.ee, tel. 742 2195. Tellimisel anna teada tellija nimi, soovitud kogus, suurus ja pakiautomaadi nimi.