Aktuaalne

EOÜ uudiskiri

EOÜ uudiskiri ilmub umbes 2-3 korda kuus ja edastab teavet lindudega seotud sündmustest, tegevustest ja uudistest. Ühingu liikmed liidetakse automaatselt.

Liitu EOÜ uudiskirjaga!

* nõutud väli

Linnuralli Estonian Open 2011

Trüki


Estonian Open on pikima ajalooga ja kõige populaarsem linnuvaatlemise võistlus Eestis. Selle algatajaks oli 1995. aastal soomlaste klubi Viron Lintuseura. Senini ongi enamus osalejaid olnud Soomest, kuid ka eestlaste seas on võistlus järjest populaarsemaks muutunud. Igal aastal valitakse võistlusalaks üks Eesti piirkond, sel aastal Rapla- ja Järvamaa.

 

 

Ralli aeg: laupäev, 13. august 2011, kell 3:00-17:00
Ralli ala: Järva- ja Rapla maakonnad
NB! Lehtse vald ei ole enam Järva maakonna osa, alates 2005. a kuulub see vald Tapa valla koosseisu Lääne-Viru maakonnas.

Ralli kokkuvõtete tegemine toimub Järvamaal Türi-Allikul Veskisilla Hotellis (www.veskisilla.ee), kus koguneme laupäeval 13. augustil kell 18:00. Algatuseks sööme õhtust, kokkuvõtete tegemine algab kell 19:00. NB! Hilinemine ei ole lubatud! Õhtul saun. Hommikusöök pühapäeval kell 8:00.

Osavõtumaks, mis sisaldab õhtu- ja hommikusööki, majutust ja ruumide renti (saal, saun) on 29.- eurot. Neile, kes öömajale ei jää, on osavõtumaks 12.- eurot. Soovi korral saab juba reedel 12. augustil Veskisilla Hotelli kohale tulla, aga selle majutuse eest tasuvad osalejad ise (hinnad leiab hotelli veebilehelt).

Osalejatel palume registreeruda hiljemalt 5. augustil aadressil margus.ots@gmail.com või telefonil 5082244 (Margus Ots). Soome võistkonnad saavad registreeruda Risto Lammin-Soila (Viron Lintuseura) kaudu: risto.lammin-soila@pp.inet.fi, +358 40 700 4784.

Linnuralli reeglid ja tulemused leiad siit.