01.11

Linnuviktoriini VIII vooru kokkuvõte

Kaheksa kuud kestnud linnuviktoriin on nüüd peaaegu lõppenud. Peaaegu sellepärast, et ka kaheksa vooru ei suutnud algajate grupis välja selgitada esikolmikut. Seepärast, otsustasime neile – keda on kokku 6 – korraldada lisavooru. Lisavoorus on 9 pilti ja vastamiseks on aega 10 päeva – ehk siis 10. novembri lõpuni. Palun teistel mitte vastata! Kui ka lisavoor ei selgita esikolmikut, siis tõmbame loosi.

Edasijõudnute grupis võitis aga esikoha Ilmar Aruoja, kes kogus 37 punkti 40-st võimalikust. Vaid ühe punktiga jäi temast maha ja tuli teiseks Maiki Must – palju õnne teile! Kuna kolmas koht läks kahe osavõtja vahel jagamisele, siis otsustasime ka siin (ainult nende vahel!) korraldada lisavooru. Lisavooru küsimused ja reeglid on samad ja need leiab algajate sektsiooni alt.

Peaaegu lõplik edetabel ja viimase vooru õiged vastused nüüd väljas. Milliseks kujuneb aga lõplik edetabel ja mis on esikolmiku auhindadeks, selle saame teada juba õige varsti – 11. novembril.

Aitähh kõigile osavõtjatele, palju õnne veelkord võitjatele ja edu lisavoorus osalejatele!

Seitsmenda vooru auhinnasaajateks olid loosi tahtel Astrit Õispuu ja Mari-Liis Kirsimägi. Ning viimase kaheksanda – Endla Varik ja Monika Bondarenko

NB! Kui keegi märkab, et tema punktid on mingil põhjusel edetabelisse lisamata, siis kirjutage kindlasti palun margusson/at/gmail.com aadressile.

10.10

Nurmkana vaatluste vahekokkuvõte

Käesolev kokkuvõte annab ülevaate projekti “Aasta lind 2013 – nurmkana” vaatlustest seisuga 20. september 2013. Laadi alla

01.10

Linnuviktoriini VII vooru kokkuvõte

Enne viimast vooru on väike elevus tekkinud ka edasijõudnute grupis – liidreid on kaks. Algajate grupis on seis tasavägisem. Punktitabel, seitsmenda vooru õiged vastused ja viimase vooru küsimused nüüd väljas. Head lõpupingutust kõigile!

Kuuenda vooru auhinnasaajateks olid loosi tahtel Kadri Niinsalu ja Janek Loog.

NB! Kui keegi märkab, et tema punktid on mingil põhjusel edetabelisse lisamata, siis kirjutage kindlasti palun margusson/at/gmail.com aadressile.

03.09

Linnuviktoriini VI vooru kokkuvõte

Enne kahte viimast vooru on algajate grupis liidrite hulk kahanenud seitsmele, tugevamate grupis naudib üksinda liidripositsiooni Ilmar Aruoja. Punktitabel, kuuenda vooru õiged vastused ja seitsmenda vooru küsimused nüüd väljas. Head pusimist!

Viienda vooru auhinnasaajateks olid loosi tahtel Kersti Lindström ja Ave Aruoja.

31.08

Oluline teadaanne!

Kodulehe majutaja tehniliste probleemide tõttu viimastel päevadel, pikendame linnuviktoriini VI vooru tähtaega 2. septembri lõpuni.