Linnuralli Estonian Open 2016

13.08.2016

Estbirding ja Viron Lintuseura kutsuvad kõiki vanu ja uusi võistkondi linnurallile Estonian Open 2016.

Ralli aeg: laupäev 13. august 2016, kell 3:00-17:00
Ralli ala: Hiiu maakond

Ralli reeglid leiab siit.

Ralli kokkuvõtete tegemine toimub Kärdlas Sõnajala sööklas (Leigri väljak 1a, Kärdla), kus koguneme laupäeval 13. augustil kell 18:00. Algatuseks sööme õhtust, kokkuvõtete tegemine algab kell 19:00. NB! Hilinemine ei ole lubatud!

Majutus on Kärdlas kokkuvõtete tegemise koha lähedal Sõnajala hotellis. Hommikusöök pühapäeval kella 8.00-10:00.

Kuna üritusel on palju osavõtjaid, siis on keeruline leida kõikidele osavõtjatele majutust samasse hotelli. Seetõttu on sellel aastal Sõnajala hotellis majutuskohtade arv piiratud. Kes hotelli ei mahu, need peavad endale ise majutuskoha leidma.

Osavõtumaks, mis sisaldab õhtu- ja hommikusööki, majutust ja ruumide renti (saal, saun) on 40.- eurot.
NB! Nendele, kes registreeruvad ja tasuvad osavõtumaksu hiljemalt 11. juulil on osavõtumaksu suurus 35.- eurot.
NB! Nendele, kes Sõnajala hotelli öömajale ei jää või siis hotelli ei mahu, on osavõtumaks 13.- eurot (sisaldab õhtusööki).

Soovi korral saab juba reedel 12. augustil Sõnajala hotelli kohale tulla, aga selle majutuse peavad soovijad ise eelnevalt broneerima ja selle eest ka ise otse tasuma (kontaktid ja hinnad leiab hotelli veebilehelt).

Osalejatel palume registreeruda hiljemalt 4. augustil aadressil mariliis.martson@gmail.com või telefonil +372 52 63272 (Mariliis Märtson).
NB! Võistkond loetakse registreerunuks alles pärast osavõtumaksu tasumist. Võistkonnad saavad osavõtumaksu tasuda Estbirdingu kontole.

NB! Hiiumaa rarid!
Mitmed mandril tavalised ja üldlevinud liigid Hiiumaal üldse ei esine või on seal ülimalt haruldased külalised. Seetõttu on Hiiumaa rallil HK liikidega võrdsustatud järgmised liigid: laanepüü TETBON, metsis TETURO, händkakk STRURA, valgeselg-kirjurähn DENLEU, tamme-kirjurähn DENMED, laanerähn PICTRI, hallpea-rähn PICCAN, tutt-tihane LOPCRI ja puukoristaja SITEUR. HK liikidega võrdsustamine tähendab seda, et nende liikide ralli käigus tehtud vaatlusi käsitleb HK. Seega, hoidke kaamerad ja lindistusvahendid käepärast. Vaid kuuldud hääle põhjal HK üldjuhul vaatlusi ei kinnita.

Eesti Ornitoloogiaühing

Veski 4, Tartu 51005
eoy/at/eoy.ee
tel: 742 2195, faks: 742 2180

Projekti toetab