Mälumängusarja 9. voor ja lõpptulemus

Postitatud : 20.12.2012

Aasta lind 2012 projekti raames toimunud mälumäng sai 13.12.2012 oma väärika lõpu. Üheksa-etapilise mälumängusarja võitis pinevas punkt-punkti heitluses 112 punktiga EMÜ/Linnujõlli meeskond võistkond Guara esindajate ees, keda esikohast jäi lahutama vaid 2 punkti. Üldarvestuses kolmanda koha sai võistkond Vello (98 punkti).

Loe edasi »

EOÜ mälumängu 9. voor ja lõpetamine

Postitatud : 06.12.2012

9. ja ühtlasi viimane voor aasta lind 2012 raames toimuvas mälumängusarjas “Inimene, universum ja muna” toimub neljapäeval 13. detsembril. Selguvad aasta parimad mälumängurid, endiselt jagatakse auhindu ka vooru parimatele. Osalejatele on ka tee ja suupisted. Mälumäng toimub Tartus Baeri maja (Veski 4) saalis. Lisateave:
Urmas Abel 56660628

Suur linnuõhtu Tallinnas

Postitatud : 27.11.2012

14. detembril algusega kell 18 toimub Tallinnas Rahvusraamatukogu suures saalis Suur linnuõhtu. Räägitakse 2012. a. lindudest tüllidest ja aasta jooksul nende kohta kogunenud teadmistest ning juhatatakse pidulikult sisse nurmkana aasta. Näha saab palju ilusaid fotosid Eesti parematelt piltnikelt, mõnusat muusikat teevad Henry Laks ja Martin Müller. Kohapeal saab osta linnuraamatuid, -kalendreid ja heliplaate. Tartust viib kohale ja toob tagasi tasuta buss. NB! Kuna bussis on kohtade arv piiratud, on bussisõiduks vajalik eelregistreerimine. Lisateave ja bussile registreerimine: Riho Kinks, riho.kinks@eoy.ee, 5 086 690.

Mälumängusarja 8. vooru tulemused

Postitatud : 26.11.2012

Neljapäeval 22.11.12 toimus eelviimane mälumäng aasta lind 2012 sarjast. Osalejaid oli Baeri majas mängimas ca poolsada ja meeleolu oli väga sportlik ja rõõmus. Tore oli näha, et mängima olid tulnud väga palju loodushuvilisi ka väljaspoolt Ühingut. Peaasjalikult noored tudengid Tartu Ülikoolist ja Eesti Maaülikoolist.
Võidu noppis seekord Guara võistkond koosseisus Joosep Tuvi, Andrus Kuus ja Riho Kinks. Üldarvestuses on veel seis lahtine ning viimane mäng otsustab kõik. 8. vooru küsimused, vastused ja tulemused.

Viimane mälumäng aasta lind 2012 sarjast leiab aset juba 13.detsembril. Ära maga maha !!!

Mälumängusarja 8. voor

Postitatud : 19.11.2012

Neljapäeval, 22. novembril kell 18:30 toimub Tartus Baeri maja saalis (Veski 4) 8. etapp Aasta lind 2012 raames toimuvas mälumängusarjas “Inimene, universum ja muna”. Tegemist on mõnusa seltskondliku
koosviibimisega, mis on jõukohane igaühele.

Igas mängus on kakskümmend looduseteemalist küsimust, millest viimased viis on seotud aasta linnuga.

Enamus küsimustele on antud ka vastusevariandid. Soovi korral saad varasemate etappide küsimuste-vastustega tutvuda siin.

Moodustada võib kuni 6-liikmelise võistkonna, kuid keelatud pole osaleda ka üksi. Kui sul võistkonda pole, leiad selle kindlasti kohapeal!

*NB! Oodatud on ka kõik uued tegijad, sest lisaks hooaja üldisele punktiarvestusele, selgitatakse igas mängus kolm parimat võistkonda, kellele on ette nähtud auhinnad.

Kõikidele osalejatele pakutakse kohapeal ka teed ja suupisteid.

Kohtumiseni!
Urmas Abel
Mälumängu korraldaja