Mälumängusarja etappide edetabelid ning küsimused-vastused

ja lõplik edetabel (pdf).

Mälumängusari "Aasta lind 2012"

Eesmärk: Pakkuda loodushuvilistele võimalust osaleda mälumängusarjas, mis on keskendunud peamiselt loodusteemadele ja 2012. aasta linnuliikide (tüllid) tutvustamisele. Mäng peab propageerima rohelist mõtlemisviisi ning ühendama inimesi, kellel on huvi uurida ja kaitsta Eesti loodust.

Koht: Tartu Veski tn. 4 Baeri maja I korruse saal

Aeg: Toimub üks kord kuus. Kokku toimub mäng üheksal korral v.a. suvekuud (juuni, juuli, august) seoses puhkuste perioodiga.
Kellaaeg 18.30- 20.00

Sihtgrupp: Loodushuvilised ja EOÜ liikmed. Vanus ja sugu ei ole olulised.

Võistkonnad: Võistkonna suuruseks on maksimaalselt 6 liiget. Võistkonnad võivad olla moodustunud juba enne mängu, kuid võimalus on moodustada võistkond ka kohale tulnud mänguhuvilistest.

Läbiviija: Küsimuste koostamise ja mängu läbiviimise eest vastutab Urmas Abel.

Autasustamine: Autasustatakse kolme parimat võistkonda. Peetakse hooajaarvestust ja võistkond, mis on kogunud hooaja lõpuks kõige rohkem punkte, saab erimeened ja igavese kuulsuse!!

Kontseptsioon: Mälumängusarjas on kakskümmend küsimust. Esimesed viisteist küsimust on erinevatel loodusteemadel ja viimased viis on 2012. aasta linnu teemalised. Iga küsimuse vastamiseks on aega ca 1 min. On küsimusi, mille puhul on antud vastusevariandid ja on ka küsimused, kus peab teadma täpset vastust. Mäng on oma olemuselt pigem meelelahutuslik kui tõsine viktoriin.
Lubatud on fännisärgid ja võistkonna eritunnused. Võistkonna nime eest seisab võistkond ise ja see liigub läbi hooaja võistkonnaga kaasas. Võistkonnas võivad liikmed vahetuda.

Keelatud on nutitelefonide ja arvutite kasutamine!

Logistika: Õhtu jooksul pakutakse suupisteid ja teed.

Toetajad: Üritust rahastatakse SA Keskkonnainvesteeringute Keskuse poolt „Aasta lind 2012“ projekti raames. Nõu ja jõuga toetab Eesti Ornitoloogiaühing.

Urmas Abel
urmasbl/@/gmail.com
56660628