Üritus

Tagasi

Loodusloovusfestival

05.06.2024 - 15.06.2024

Eesti Ornitoloogiaühing
Veski 4, Tartu

Maastikumängus „Ku-ku, ku-ku, kus on kägu?“ tuleb osalejatel leida ja lahendada Baeri maja aeda peidetud küsimusi käo sulasliikide kohta. Rada on avatud 5.–15. juunini kella 10–18 Tartus Veski 4 aias ning on iseseisvalt läbitav, rühmakülastused palun eelnevalt kokku leppida. Mängus osalejate vahel loosib Eesti Ornitoloogiaühing välja auhindu.

Loodusloovusfestivali perepäeval 9. juunil Tartu Ülikooli botaanikaaias saab kella 11–14 värvida käopilte ja õmmelda riidest kukulinnu. Kell 14.00 algavas ettekandes räägib aasta linnust Elle-Mari Talivee.

Aasta linnu mängu, õpituba ja ettekannet korraldab Eesti Ornitoloogiaühing, toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus. Osalemine tasuta.

Tegevused on osa Ellujäämise Kunstide Loodusloovusfestivalist, mis kuulub Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammi. Festivali peakorraldaja on Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed, partnerid on Tartu 2024 ja mitmed loodushariduse edendajad üle Eesti. Loodusloovusfestivali kava leiab lehelt loodusfestival.ee.