Töötajad

Margus Ots
Juhataja
margus.ots@eoy.ee

Eva-Liisa Orula
Teavituskoordinaator
eva-liisa.orula@eoy.ee
Tel 5342 2139

Veljo Volke
Linnukaitse programmijuht
veljo.volke@eoy.ee
Tel 5615 7088

Jaanus Elts
Arvukuste hindamise töörühm, projektijuht (põllumajandusmaastike linnud)
jaanus.elts@eoy.ee

Andrus Kuus
Merelinnud, andmehaldus, linnukaitse üldküsimused 
andrus.kuus@eoy.ee

Joosep Tuvi
Projektijuht (Natura2000 linnualade linnustiku inventuurid)
joosep.tuvi@eoy.ee

Andres Kalamees
Projektijuht (metsise uuringud)
andres.kalamees@eoy.ee

Liis Keerberg
Projektijuht (karjääride linnustik, organisatsiooni arendus)
liis.keerberg@eoy.ee

Renno Nellis
Projektijuht (linnuseire, metsalinnustik)
renno.nellis@gmail.com

Ulvi Karu
Teabelehe Tiirutaja toimetaja 
ulvi.karu@eoy.ee

Jaanis Lodjak
Ajakirja Hirundo toimetaja 
jaanis.lodjak@ut.ee

Krista Jaakson
Raamatupidaja 
jaakson_7@hotmail.com

Kristjan Adojaan
Veebimeister (5D Vision) 
kristjan.adojaan@5dvision.ee