Töötajad

Kaarel Võhandu
Juhataja
kaarel.vohandu@eoy.ee
Tel 528 7694

Eva-Liisa Orula
Teavituskoordinaator (kommunikatsioon, üritused, liikmeskond)
eva-liisa.orula@eoy.ee
Tel 5342 2139

Veljo Volke
Ekspert
veljo.volke@eoy.ee
Tel 5615 7088

Liis Keerberg
Linnukaitse spetsialist
liis.keerberg@eoy.ee

Kunter Tätte
Linnukaitse spetsialist
kunter.tatte@eoy.ee

Andrus Kuus
Merelinnud, andmehaldus, linnukaitse üldküsimused 
andrus.kuus@eoy.ee

Jaanus Elts
LIFE-IP projekti "Loodusrikas Eesti" koordinaator
jaanus.elts@eoy.ee

Andres Kalamees
Projekti "LIFE LWfG Climate" koordinaator
andres.kalamees@eoy.ee

Ulvi Karu
Teabelehe Tiirutaja toimetaja 
ulvi.karu@eoy.ee

Jaanis Lodjak
Ajakirja Hirundo toimetaja 
jaanis.lodjak@ut.ee

Krista Jaakson
Raamatupidaja