Töötajad

NB! Eesti Ornitoloogiaühingu töötajad on kollektiivpuhkusel 11.–31. juulini. Sel perioodil on kontor suletud, kõnedele ja kirjadele me ei pruugi vastata.

Pood on suletud 13. juulist kuni 9. augustini. Kui soovid midagi meie poest osta, siis palun esita tellimus hiljemalt 8. juulil.

Kaarel Võhandu
Juhataja
kaarel.vohandu@eoy.ee
Tel 528 7694

Eva-Liisa Orula
Teavituskoordinaator
eva-liisa.orula@eoy.ee
Tel 5342 2139

Veljo Volke
Linnukaitse programmijuht
veljo.volke@eoy.ee
Tel 5615 7088

Liis Keerberg
Linnukaitse spetsialist
liis.keerberg@eoy.ee

Andrus Kuus
Merelinnud, andmehaldus, linnukaitse üldküsimused 
andrus.kuus@eoy.ee

Jaanus Elts
Arvukuste hindamise töörühm, projektijuht (põllumajandusmaastike linnud)
jaanus.elts@eoy.ee

Andres Kalamees
Projektijuht (LIFE väike-laukhani)
andres.kalamees@eoy.ee
Tel 523 7544

Joosep Tuvi
Projektijuht (Natura2000 linnualade linnustiku inventuurid)
joosep.tuvi@eoy.ee

Ulvi Karu
Teabelehe Tiirutaja toimetaja 
ulvi.karu@eoy.ee

Jaanis Lodjak
Ajakirja Hirundo toimetaja 
jaanis.lodjak@ut.ee

Krista Jaakson
Raamatupidaja

Kristjan Adojaan
Veebimeister (5D Vision) 
kristjan.adojaan@5dvision.ee