Abeli mälumäng 2020

Ornitoloogiaühing alustas jaanuaris 2020 Urmas Abeli eestvedamisel taas loodusteemalise mälumängusarjaga, kus kõik huvilised saavad oma teadmisi proovile panna.

Mälumängul saab osaleda kuni kuueliikmelistes võistkondades. Vastata tuleb 30 loodusteemalisele küsimusele, mille koostaja on Kotkaklubi liige ja linnusõber Urmas Abel. Iga mängu ja hooaja parimatele võistkondadele on auhinnad.

Mälumängud toimuvad kord kuus neljapäeviti kell 18.00 Kaitseväe Akadeemia kadetikasiinos Tartus Riia 12. Kogunemine on 15 minutit varem Võru tänava pool asuva tõkkepuu juures. Mälumängud on 23. jaanuaril, 20. veebruaril, 19. märtsil, 23. aprillil ja 21. mail. Juunist augustini on paus ning hooaeg jätkub sügisel.

Osalemistasu on kolm eurot inimese kohta ning kogu tulu läheb looduslaagri korraldamiseks.

Kohapeal pakutakse teed ja küpsiseid, saab osta suupisteid ja jooke.

Auhinnad on välja pannud Eesti Ornitoloogiaühing, Viru folk, Soomaa.com, Kotkaklubi, Kaitseväe Akadeemia, Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja teised asutused.

Vaata tulemusi.

Urmas Abeli eestvedamisel toimunud heategevuslik loodusteemaline mälumäng pälvis 2015. aastal Keskkonnakäpa auhinna tubli tegutseja ja rahva lemmiku kategoorias.

Jälgi jooksvaid uudiseid ka Facebookis.

Abeli mälumäng Otepääl

Esimest korda toimub Abeli mälumäng 13. veebruaril 2020 kell 18.30 ka Otepää looduskeskuses (Kolga tee 28). Täpsem info.