Abeli mälumäng 2020

Ornitoloogiaühing alustas 2020. aasta jaanuaris Urmas Abeli eestvedamisel taas loodusteemalise mälumängusarjaga, kus kõik huvilised saavad oma teadmisi proovile panna.

Toimumisajad

Mälumängud toimusid 23. jaanuaril, 20. veebruaril, 17. septembril, 14. oktoobril ja 11. novembril 2020. Osa mänge jäi ära koroonaviiruse ulatusliku leviku tõttu. Hooaeg jätkub 2021. aastal.

Osalemine

Mälumängul saab osaleda kuni kuueliikmelistes võistkondades. Vastata tuleb 20 loodusteemalisele küsimusele, mille koostaja on Kotkaklubi ja Eesti ornitoloogiaühingu liige ning linnusõber Urmas Abel.

Osalemistasu on kolm eurot inimese kohta ning kogu tulu läheb looduslaagri korraldamiseks.

Kohapeal saab osta karastusjooke, tasumine sularahas.

Iga mängu ja hooaja parimatele võistkondadele on auhinnad. Auhinnad on välja pannud Eesti Ornitoloogiaühing ja teised asutused.

Tulemused

Igal mängul pannakse kirja võistkonna saadud punktid, rohkem punkte saanud võistkonnad saavad auhinna. Hooaja jooksul saadud punktid liidetakse ning tehakse kokkuvõtted, hooaja edukamad võistkonnad saavad samuti auhinnad.

Vaata tulemusi.

Abeli mälumäng Otepääl

Esimest korda toimus Abeli mälumäng 13. veebruaril 2020 kell 18.30 ka Otepää looduskeskuses (Kolga tee 28). Täpsem info.

Urmas Abeli eestvedamisel toimunud heategevuslik loodusteemaline mälumäng pälvis 2015. aastal Keskkonnakäpa auhinna tubli tegutseja ja rahva lemmiku kategoorias.

Lisainfo:
Urmas Abel
urmasbl@gmail.com
www.facebook.com/ornitoloogiayhing/