Ilmus 2022. aasta linnukalender

10. november 2021

Eesti Ornitoloogiaühingu ja kirjastuse Grenader koostöös ilmus 2022. aasta linnukalender, mille fotode autor on harrastuslinnuvaatleja Raul Vilk.

Kalendris tutvustatakse Eestis kohatavaid tavalisemaid ja ka haruldasemaid linde. Fotode autor Raul Vilk on harrastuslinnuvaatleja, keda on linnud paelunud juba lapsepõlvest saadik. Lindude märkamist, määramist ja pildistamist õppis Raul peamiselt omal käel. Aastatepikkuse linnuvaatlemise jooksul on Raul vaadelnud Eestis juba 301 liiki. Kaunitele piltidele on nii Eesti loodust kui ka linde püüdnud Raul viimased kümmekond aastat.

Kalendri liigitekstide autor on ornitoloogiaühingu juhataja Kaarel Võhandu, keeletoimetaja Sigrid Ots.

Kalender on A4 formaadis, klamberköites, tekstid on eesti keeles. Kalendrist leiab ka juhised lindude talvise toitmise ja pesakasti meisterdamise kohta.

Linnukalendrit saab osta Eesti Ornitoloogiaühingust hinnaga 3.50, lisandub saatmiskulu. Vaata tellimisinfot: www.eoy.ee/pood.

Lisateave:
Eva-Liisa Orula
Eesti Ornitoloogiaühingu teavituskoordinaator
eva-liisa.orula@eoy.ee
Tel 5342 2139

Samal teemal

Linnukalender 2024 esikaas

Linnukalender 2024 on nüüd müügil

Eesti Ornitoloogiaühing üllitas 2024. aasta linnukalendri, mille fotode autor on linnuvaatleja ja hobifotograaf Janne Põlluaas.

Loe edasi ...

Kalendri esikaas.

Ilmus 2023. aasta linnukalender

Eesti Ornitoloogiaühing andis välja 2023. aasta linnukalendri, mille fotode autor on ettevõtja, loodusfotograaf ja linnuvaatleja Peter Lind.

Loe edasi ...

Linnukalendri 2020 esikaas.

Ilmus 2020. aasta linnukalender

Eesti Ornitoloogiaühingu ja kirjastuse Grenader koostöös ilmus 2020. aasta seinakalender, mis tutvustab Eestimaa linde.

Loe edasi ...