Tutvu linnalindude eluga Tartus kulgeval orienteerumisrajal

7. juuni 2021

Ornitoloogiaühing kutsub huvilisi seiklema ja avastama linnalindude eluolu orienteerumismängus "Linnulennul üle linna", mis on üles seatud Tartus juuni lõpuni. Osalejate vahel loosime välja auhindu.

Kontrollpunktides saab põnevaid teadmisi linnalindudest, aga ka tänavu kevadel sajandat aastapäeva tähistanud ornitoloogiaühingu ajaloost.

Rada koosneb 20 kontrollpunktist. Kontrollpunkte saab läbida enda valitud ajal, järjekorras ja soovi korral jaokaupa. Rajakaardi saab võtta ornitoloogiaühingust (Veski 4 maja trepil olevast puust postkastist), Tartu Ülikooli loodusmuuseumist (Vanemuise 46) või Tartu külastuskeskusest (Raekoja plats 1A). Nutiseadmesse saab rajakaardi alla laadida siit.

Orienteerumismängus osalejate vahel loosib ühing välja auhindu. Loosimises osalemiseks tuleb raja läbimisel või mõnes kontrollpunktis teha foto(d), postitada need hiljemalt 30. juunil sündmuse Facebooki lehele ja lisada, mitu kontrollpunkti osaleja läbis. Kui osalejal puudub Facebooki konto, siis saab oma osalemise registreerida ka eraldi vormi kaudu: https://forms.gle/f69LYHu4WYLqLNG37. Loosirattas on ornitoloogiaühingu juubelilogoga märkmikud, mütsid, termokruus ja muudki.

Orienteerumismängu koostasid Eesti Ornitoloogiaühing ja Seiklushunt. Üritus kuulub ka Loodusfestivali kavasse.

Orienteerumisraja "Linnulennul üle linna" kaart (JPG)
Orienteerumisraja "Linnulennul üle linna" kaart (PDF)

Lisateave:
Eva-Liisa Orula
Eesti Ornitoloogiaühingu teavituskoordinaator
eva-liisa.orula@eoy.ee
Tel 5342 2139
www.eoy.ee