Annetuskampaania "Raierahu"

Eesti Ornitoloogiaühing, Päästame Eesti Metsad ja Eesti Metsloomaühing vaidlustasid 6. augustil 2021 halduskohtus Keskkonnaameti otsuse, millega amet keeldus lisamast metsateatistele lisatingimust, mis keelaks raied lindude pesitsusajal. Loe täpsemalt. Keskkonnaühendusi esindab kohtus advokaadibüroo RASK vandeadvokaat Villy Lopman.

Kohtukulude katmiseks korraldavad nimetatud keskkonnaühendused annetuskampaania. Eesmärk on septembrist kuni detsembrini 2021 koguda 7000 eurot, millest 5400 eurot läheb kohtukulude, 800 eurot õigusanalüüsi tõlkimise ja toimetamise ja 800 eurot annetuskampaania korraldamise katmiseks.

Kogume ühekordseid annetusi, summa saab annetaja ise valida.
Makse saaja: MTÜ Eesti Ornitoloogiaühing
Kontonumber: Swedbank EE422200221077234963
Makse selgitus: Annetus. Annetaja e-posti aadress*

* Lisada, kui annetaja soovib saada annetuskampaania uudiskirja. Kasutame aadressit vaid annetuskampaania ja kohtuasjaga seotud info edastamiseks, uudiskirja tellimisest saab loobuda igal hetkel.

Eesti Ornitoloogiaühing lähtub annetuste kogumise heast tavast. Tehtud annetusi ei tagastata. Eesti Ornitoloogiaühing on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Iga toetaja saab tehtud annetused oma maksustatavast sissetulekust maha arvata, selleks saada aadressile eoy@eoy.ee teemakohane kiri koos oma isikukoodiga.

Lisateave:
Eva-Liisa Orula
Eesti Ornitoloogiaühingu teavituskoordinaator
eva-liisa.orula@eoy.ee
Tel 5342 2139