Abeli mälumängu hooaeg jätkub septembris

8. september 2020

Populaarse Abeli mälumängu hooaeg jätkub pärast pikka pausi 17. septembril kell 18.00 korporatsioon Ugala majas.

Mälumängul saab osaleda kuni kuueliikmelistes võistkondades. Vastata tuleb 20 loodusteemalisele küsimusele, mille koostaja on Kotkaklubi ja Eesti Ornitoloogiaühingu liige ning linnusõber Urmas Abel.

Mälumäng on neljapäeval, 17. septembril kell 18.00–20.00 korporatsioon Ugala majas (Kuperjanovi 16, Tartu). Osalemistasu on kolm eurot inimese kohta ning kogu tulu läheb noorte looduslaagri korraldamiseks.

Iga mängu ja hooaja parimatele võistkondadele on auhinnad. Auhinnad on välja pannud Eesti Ornitoloogiaühing, Viru folk, Soomaa.com, Kotkaklubi, Kaitseväe Akadeemia, Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja teised asutused. Septembrikuu mängu üllatusauhinna paneb välja Vaibla linnujaam, kus sel aastal rõngastati 100 000. lind. Heategevusliku mängu korraldamist toetab korporatsioon Ugala.

Järgmised mälumängud on 14. oktoobril, 11. novembril ja 10. detsembril, juhul kui avalike ürituste korraldamisele ei seata piiranguid. Jooksvat infot saab ornitoloogiaühingu veebilehelt ja Facebooki lehelt.

NB! Palun loobu osalemisest ja jää koju, kui oled mälumängule eelneva 14 päeva jooksul olnud haige, sul on esinenud haiguse sümptomeid või oled olnud lähikontaktis COVID-19 haigega. Kohapeal pese või desinfitseeri tihti käsi, hoia teistega distantsi või kanna maski, aevastamisel või köhimisel kata suu ja nina ühekordse salvrätiga, mis viska koheselt prügikasti ja puhasta käed.

Lisainfo:
Eesti Ornitoloogiaühing
eoy@eoy.ee
www.eoy.ee
www.facebook.com/ornitoloogiayhing

Samal teemal

Annetamistalgutel toetati noorte loodusharidust 762 euroga

Annetamistalgutel, 1. detsembril annetas 40 heategijat Eesti Ornitoloogiaühingule noorte looduslaagri korraldamiseks 435 eurot. Annetuskeskkonnas „Ma armastan aidata“ kogutud summale lisas Swedbank omalt poolt veel 327 eurot.

Loe edasi ...

Toeta heade tegude päeval noorte loodusharidust

Teisipäeval, 1. detsembril toimuvad Eestis teist korda annetamistalgud. Ornitoloogiaühing kutsub sel päeval toetama noorte loodusharidust ja tegema annetusi 2021. aastal korraldatava looduslaagri jaoks.

Loe edasi ...

Osale Loodusfestivali linnuhommikul ja Abeli mälumängul

Ornitoloogiaühing kutsub kuuendat korda toimuval Loodusfestivalil taas tundma õppima linnalinde ning osalema vahval Abeli mälumängul.

Loe edasi ...

Abeli mälumäng Otepääl ja Tartus lükkuvad edasi

Täna, 12. märtsil Otepää looduskeskuses kavas olnud tuttpüti loodusõhtu ja Abeli mälumäng, samuti 19. märtsil Tartus plaanitud Abeli mälumäng lükkuvad edasi.

Loe edasi ...

Abeli loodusteemaline mälumänguga kogutakse raha noortele looduslaagri korraldamiseks.

Algab Abeli mälumängu uus hooaeg

Ornitoloogiaühing alustab Urmas Abeli eestvedamisel taas loodusteemalise mälumängusarjaga, kus kõik huvilised saavad oma teadmisi proovile panna. Esimene mälumäng on 23. jaanuaril kell 18.00 Tartus Riia 12 asuvas Kaitseväe Akadeemia kadetikasiinos.

Loe edasi ...