Tänane Abeli mälumäng toimub

11. november 2020

Abeli mälumängu novembrikuu voor toimub plaanipäraselt täna, 11. novembril kell 18.00 korporatsioon Ugala majas Tartus.

Palume kõigil osalejatel kanda maski, mis on saadaval ka kohapeal. Kui oled haige, sul esineb mistahes haigussümptomeid või oled olnud lähikontaktis COVID-19 haigega, siis palun jää koju.

Mälumängul saab osaleda kuni kuueliikmelistes võistkondades. Vastata tuleb 20 loodusteemalisele küsimusele, mille koostaja on Kotkaklubi ja ornitoloogiaühingu liige ning linnusõber Urmas Abel. Novembrikuu mängu võitjatele on auhinnaks ajakirja Eesti Loodus poolaasta tellimus, mille paneb välja MTÜ Loodusajakiri.

Osalemistasu on kolm eurot inimese kohta ning kogu tulu läheb looduslaagri korraldamiseks. Kohapeal saab osta ka ornitoloogiaühingu ja kirjastuse Grenader Grupp koostöös ilmunud seinakalendrit "Aasta lind 2021 – kuldnokk" hinnaga 3.50 eurot, tasumine ainult sularahas.

Abeli mälumängu korraldab ornitoloogiaühing koostöös Urmas Abeliga, toetab korporatsioon Ugala.

Lisainfo:
Eesti Ornitoloogiaühing
eoy@eoy.ee
www.facebook.com/ornitoloogiayhing

Samal teemal

Annetamistalgutel toetati noorte loodusharidust 762 euroga

Annetamistalgutel, 1. detsembril annetas 40 heategijat Eesti Ornitoloogiaühingule noorte looduslaagri korraldamiseks 435 eurot. Annetuskeskkonnas „Ma armastan aidata“ kogutud summale lisas Swedbank omalt poolt veel 327 eurot.

Loe edasi ...

Toeta heade tegude päeval noorte loodusharidust

Teisipäeval, 1. detsembril toimuvad Eestis teist korda annetamistalgud. Ornitoloogiaühing kutsub sel päeval toetama noorte loodusharidust ja tegema annetusi 2021. aastal korraldatava looduslaagri jaoks.

Loe edasi ...

Osale Loodusfestivali linnuhommikul ja Abeli mälumängul

Ornitoloogiaühing kutsub kuuendat korda toimuval Loodusfestivalil taas tundma õppima linnalinde ning osalema vahval Abeli mälumängul.

Loe edasi ...

Abeli mälumäng Otepääl ja Tartus lükkuvad edasi

Täna, 12. märtsil Otepää looduskeskuses kavas olnud tuttpüti loodusõhtu ja Abeli mälumäng, samuti 19. märtsil Tartus plaanitud Abeli mälumäng lükkuvad edasi.

Loe edasi ...

Abeli loodusteemaline mälumänguga kogutakse raha noortele looduslaagri korraldamiseks.

Algab Abeli mälumängu uus hooaeg

Ornitoloogiaühing alustab Urmas Abeli eestvedamisel taas loodusteemalise mälumängusarjaga, kus kõik huvilised saavad oma teadmisi proovile panna. Esimene mälumäng on 23. jaanuaril kell 18.00 Tartus Riia 12 asuvas Kaitseväe Akadeemia kadetikasiinos.

Loe edasi ...