Heade tegude päeval annetati Eesti Ornitoloogiaühingule 1250 eurot

30. november 2023

Viiendat korda toimunud annetamistalgutel kogus Eesti Ornitoloogiaühing oma linnukaitse tegevuste elluviimiseks 1250 eurot.

Sel aastal kutsus Eesti Ornitoloogiaühing oma annetajaid, liikmeid ja teisi huvilisi endale külla ja linnuteemalist mälumängu mängima. Heategevuslikul mälumängul ning annetuskeskkonnas "Ma armastan aidata" kogunes annetusi kokku 1250 eurot ja 30 senti.

Valdav osa annetustest tehti „Ma armastan aidata“ keskkonnas: 31 inimest annetas kokku 654 eurot. Annetamistalgute päeval laekunud annetusi võimendas omalt poolt Swedbank 40 00 euroga, mis jagunes organisatsioonide vahel proportsionaalselt vastavalt neile tehtud annetustele. Nii sai ornitoloogiaühing lisaks 539 eurot ja 30 senti. Heategevuslikul mälumängul osalejad toetasid ühingut kokku 57 euroga.

Ornitoloogiaühing kasutab toetusi linnukaitse tegevuste elluviimiseks, et tagada siin pesitsevate ja läbirändavate lindude heaolu. Annetusi saab jätkuvalt teha keskkonnas "Ma armastan aidata".

Avatud uste päev ja heategevuslik mälumäng toimusid annetamistalgute raames.

Lisateave:
Eva-Liisa Orula
Eesti Ornitoloogiaühingu teavituskoordinaator
eva-liisa.orula@eoy.ee
Tel 5342 2139

Samal teemal

Foto: Kadri Niinsalu

Ornitoloogiaühing kutsub avatud uste päevale ja heategevuslikule mälumängule

Heade tegude päeval, 28. novembril kutsub Eesti Ornitoloogiaühing kõiki huvilisi avatud uste päevale ja heategevuslikule mälumängule, et koguda annetusi linnukaitse tegevuste elluviimiseks.

Loe edasi ...