Ornitoloogiaühing kutsub avatud uste päevale ja heategevuslikule mälumängule

22. november 2023

Heade tegude päeval, 28. novembril kutsub Eesti Ornitoloogiaühing kõiki huvilisi avatud uste päevale ja heategevuslikule mälumängule, et koguda annetusi linnukaitse tegevuste elluviimiseks.

Viiendat korda toimuvatel annetamistalgutel kutsub Eesti Ornitoloogiaühing oma annetajaid, liikmeid ja teisi huvilisi endale külla ja linnuteemalist mälumängu mängima.

Avatud uste päeval saab külastada ornitoloogiaühingu kontorit ja tutvuda töötajatega. Linnukaitse spetsialistid räägivad oma igapäevatööst, rõõmudest ja muredest. Küsimusi linnukaitse, aga ka ornitoloogiaühingu muude tööde-tegemiste kohta saab esitada eelnevalt ürituse lehel Facebookis ja kohapeal.

Avatud uste päev lõpeb linnuteemalise mälumänguga, mille võitjatele on auhinnad ühingu poolt. Osaleda saab üksi või kuni kolmeliikmelises võistkonnas, osavõtt vabalt valitud suurusega annetuse eest.

Avatud uste päev toimub 28. novembril kell 16.00–18.00 ja mälumäng kell 18.00 Tartus Veski 4 asuvas Baeri majas.

Ornitoloogiaühing kogub toetusi linnukaitse tegevuste elluviimiseks, et tagada siin pesitsevate ja läbirändavate lindude heaolu. Annetamistalgutel on eesmärk koguda 2000 eurot. Annetusi saab teha avatud uste päeval kohapeal ja keskkonnas "Ma armastan aidata".

Jooksvat infot avatud uste päeva ja mälumängu kohta leiab Facebookist.

Avatud uste päev ja mälumäng toimuvad annetamistalgute raames. Vaata ka annetamistalgud.ee.

Lisateave:
Eva-Liisa Orula
Eesti Ornitoloogiaühingu teavituskoordinaator
eva-liisa.orula@eoy.ee
Tel 5342 2139

Samal teemal

Foto: Kadri Niinsalu

Heade tegude päeval annetati Eesti Ornitoloogiaühingule 1250 eurot

Viiendat korda toimunud annetamistalgutel kogus Eesti Ornitoloogiaühing oma linnukaitse tegevuste elluviimiseks 1250 eurot.

Loe edasi ...