Kutse Eesti Ornitoloogiaühingu üldkoosolekule

29. mai 2023

Eesti Ornitoloogiaühing kutsub oma liikmeid üldkoosolekule laupäeval, 1. juulil 2023 kell 14.00–15.30 Hiiumaale Suuremõisa lossi.

Toimumiskoht

Suuremõisa loss, Lossi tee 3, Suuremõisa küla 92302, Hiiumaa (asukoht kaardil).
Veebiülekannet ei toimu.

Päevakord

1. Koosoleku juhataja ja protokollija valimine, päevakorra kinnitamine
2. Majandusaasta aruande 2022 tutvustamine
3. 2023. aasta tegevuskava tutvustamine
4. Eesti Ornitoloogiaühingu liikmemaksu muutmine
5. Eesti Ornitoloogiaühingu nõukogu liikme valimine
6. Kohapeal algatatud küsimused

Nõukogu aseesimees Marko Mägi astus nõukogust omal soovil välja ning tema asemele on vaja valida uus liige. Nõukogu liikmeks saab kandideerida iga täisealine Eesti Ornitoloogiaühingu liige. Oma kandideerimissoovist palun teada anda 27. juuniks, saates aadressile eoy@eoy.ee kiri, miks soovid nõukogu liikmeks saada ja enda lühitutvustus (kuni pool A4 lehekülge).

Osalemine

Üldkoosolek toimub samal ajal Eesti Ornitoloogiaühingu suvepäevadega. Kui soovid osa võtta ka suvepäevadest, siis suvepäevadele saab pileti osta 25. juunini (kaasa arvatud) Fientast.

Kui soovid osaleda ainult üldkoosolekul, siis suvepäevade piletit osta pole vaja.

Kui sa ei saa üldkoosolekul osaleda, siis palun volita ennast esindama keegi Eesti Ornitoloogiaühingu liikmetest, kes koosolekul kindlasti osaleb. Kui sa ei tunne teisi ühingu liikmeid, siis nõusoleku ennast volitada on andnud näiteks Eesti Ornitoloogiaühingu juhataja Kaarel Võhandu, nõukogu liikmed Leho Luigujõe ja Peep Veedla.

Saada allkirjastatud volikiri hiljemalt 27. juuniks aadressile eoy@eoy.ee või Eesti Ornitoloogiaühing, Veski 4, Tartu 51005, Tartumaa. Volikirja näidise leiab siit (Wordi fail).

 Lisateave:
Eva-Liisa Orula
Eesti Ornitoloogiaühingu teavituskoordinaator
Tel 5342 2139
eva-liisa.orula@eoy.ee