Laupäeval on Haeskas linnumess

30. aprill 2019

Laupäeval, 4. mail kella 9-18 on Läänemaal Haeskas vaatlustorni juures linnumess. Külastajad saavad vaadelda linde, osaleda linnurallil ja loodusfotograafia õpitoas, tutvuda foto- ja vaatlustehnikaga ning loodusturismi ettevõtetega.

Linnurallit korraldab Birding Haapsalu. Eesti Ornitoloogiaühing müüb linnuraamatuid ja rinnamärke ning aitab linnuliikide määramisega.

Loodusfilmi "Tuulte tahutud maa" autor, parim operaator 2019, loodusgiid ja Läänemaa loodusväärtuste asjatundja Joosep Matjus tutvustab oma menufilmi loomisel kasutatud töövahendeid. Loodusfotograaf, -operaator ja looduslugude autor Karl Adami tutvustab salvestatud materjale metsalindudest. Loodusfotograaf ja Loodusemees Arne Ader viib läbi fotokoolituse. Külastajad saavad tutvuda Nikoni vaatlus- ja fototehnikaga ning Swarovski kõrgelt hinnatud vaatlusvahenditega.

Silma Õpikoda tutvustab saabuvaid koolitusi ja teemapäevi looduses. Eestimaa Looduse Fond tutvustab oma tegevusi Eesti looduse kaitsmisel.

Kohal on ka Dirhami külalistemaja ja Dirhami Kalakohvik.

Linnumessi korraldab Matsalu Rand MTÜ.

Lisainfo:
www.facebook.com/events/493289221200686/

Samal teemal

Eesti Ornitoloogiaühing tähistab oma 101. sünnipäeva linnumessil

Eesti Ornitoloogiaühing kutsub kõiki linnuhuvilisi pühapäeval, 1. mail Haeskasse linnumessile tähistama oma 101. sünnipäeva. Pidulised saavad osa võtta linnuretkedest ja -vaatlusest.

Loe edasi ...