Ornitoloogiaühing pakub lasteaedadele ja koolidele linnuõpet

25. veebruar 2020

Ornitoloogiaühing pakub lasteaedadele ja koolidele õppeprogramme ja tellija soovi järgi loodud õppepäevi. Haridusasutused saavad tellida ühingu teabelehte Tiirutaja tasuta.

Lasteaiad ja koolid saavad ornitoloogiaühingult tellida mitmesuguseid haridustegevusi: loenguid lindudest, õppeprogramme "Kevadised aialinnud ja nende abistamine" ning "Talvised aialinnud ja nende toitmine", õppekäike "Linnuhommik" ning "Linnud ja nende elupaigad". Täpsemate kirjeldustega saab tutvuda siin.

Soovi korral sisustab ühing terve õppepäeva, mis koosneb näiteks loengust ja õppekäigust. Õppeprogramme viivad juhendajad läbi lasteaias, koolis või tellija soovitud kohas üle Eesti. Tegevused toimuvad nii toas kui õues, juhendavad kogenud linnutundjad.

Õppeprogrammid on tasulised. Tellimiseks ja hinnapakkumise saamiseks palun saata aadressile eoy@eoy.ee kiri järgmise infoga: soovitud õppeprogrammi nimi, lasteaia või kooli nimi, osalejate vanus või klass, rühma suurus, õppeprogrammi eelistatud toimumise aeg ja koht, kontaktisiku nimi, e-posti aadress ja telefon.

Ornitoloogiaühing annab neli korda aastas välja teabelehte Tiirutaja, kus avaldame artikleid lindude vaatlemisest, uurimisest ja kaitsest. Teabeleht sobib kasutamiseks õppetöös ja oma teadmiste täiendamiseks. Haridusasutused saavad teabelehte tellida tasuta, täites ära tellimisvormi: https://forms.gle/xmE9ZawFo9pGWb8s9.

Lisainfo:
Eesti Ornitoloogiaühing
eoy@eoy.ee
www.eoy.ee