Astu Eesti Ornitoloogiaühingu liikmeks!

Eesti Ornitoloogiaühingul on ligi 700 liiget, kelle seas on nii kutselisi ornitolooge, aktiivseid linnuvaatlejaid kui ka algajaid linnuhuvilisi. Ka sina oled meie sekka oodatud!

Uued liikmed saavad kingituse ja osalevad binokli loosimises!

Sa sobid Eesti Ornitoloogiaühingu liikmeks, kui

 • oled loodushuviline,
 • soovid linde paremini tundma õppida,
 • sulle läheb korda Eesti lindude käekäik.

Liikmed saavad

 • osaleda ühingu üritustel,
 • kaasa rääkida ühingu tegevuste korraldamises,
 • soodustusi ühingu ja koostööpartnerite juures.

Kuidas liituda?

 • Astu liikmeks üksi või perega.
 • Täida avaldus.
 • Tasu liikmemaks pärast meiepoolse kinnituskirja saamist.

Kampaania tingimused

 1. Eesti Ornitoloogiaühingu liikmeks astumise kampaania kestab 17. aprillist kuni 30. juunini 2023.
 2. Eesti Ornitoloogiaühingu liikmeks saab astuda iga huviline, kes on tutvunud Eesti Ornitoloogiaühingu põhikirjaga ning nõustub liikmete õiguste ja kohustustega.
 3. Liikmeks saab astuda nii individuaalselt kui ka koos perega. Perega liitudes kinnitab pere esindaja oma allkirjaga, et teised pereliikmed on liikmeks astumisega nõus.
 4. Kõigile kampaaniaperioodil liikmeks vastu võetud ja hiljemalt 1. juuliks 2023 liikmemaksu tasunud inimestele kingib Eesti Ornitoloogiaühing oma 100. aastapäeva puhul ilmunud raamatu "Kas on linnukesel muret?". Raamatu saadame liikmeks astumise avalduses märgitud postiaadressile või kokkuleppel liikmele sobivasse pakiautomaati.
 5. Kõigi kampaaniaperioodil liikmeks vastu võetud ja hiljemalt 1. juuliks 2023 liikmemaksu tasunud inimeste vahel loosib Eesti Ornitoloogiaühing välja binokli. Loosimine toimub 1. juulil 2023 ühingu suvepäevadel ning võitjaga võetakse ühendust liikmeks astumise avalduses antud kontaktide kaudu.
 6. Kingitust ja loosis osaleda ei saa isik, kes on palunud ennast välja arvata Eesti Ornitoloogiaühingu liikmeskonnast vahemikul 1. jaanuar kuni 30. juuni 2023 ning esitanud uuesti liikmeks astumise avalduse vahemikul 17. aprill kuni 30. juuni 2023.
 7. Kõik enne kampaaniaperioodi vastu võetud liikmed saavad soovitada pereliikmel, töökaaslasel, sõbral või teisel huvilisel astuda Eesti Ornitoloogiaühingu liikmeks. Liikmeks astuja saab lisada soovitaja nime liikmeks astumise avaldusele. Kõikide liikmest soovitajate vahel loosib Eesti Ornitoloogiaühing välja binokli. Loosis osalemiseks peab olema soovitajast liikmel tasutud liikmemaks hiljemalt 1. juuliks 2023. Loosimine toimub 1. juulil 2023 ühingu suvepäevadel ning võitjaga võetakse ühendust liikmeks astumise avalduses antud kontaktide kaudu.
 8. Kampaanias ei saa osaleda Eesti Ornitoloogiaühingu töötajad.

Lisateave:
Eva-Liisa Orula
Eesti Ornitoloogiaühingu teavituskoordinaator
eva-liisa.orula@eoy.ee
Tel 5342 2139