Ornitoloogiaühing avalikustas suvepäevade programmi

12. juuli 2021

Eesti Ornitoloogiaühing avalikustas 7.–8. augustil Viljandimaal Halliste põhikoolis toimuvate suvepäevade programmi. Pileteid suurimale linnuhuviliste kokkusaamisele saab osta 1. augustini.

Ornitoloogiaühingu suvepäevade kavas on seekord rohkelt retki ja õpitubasid. Osalejad saavad matkata Halliste kandis, teha samblikuvaatlusi, meisterdada kuldnoka pesakaste, osaleda öösorri püüdmisretkel, tutvuda lindude rõngastamisega, käia hommikustel linnuretkedel ning võtta mõõtu kutsemeisterlikkus võistlusel.

Lisaks saavad huvilised osaleda maastikumängudes ning kuulata ettekannet aasta linnust kuldnokast. Kavas on ka traditsiooniline lõkkeõhtu, kus avalikustatakse aasta lind 2022, esineb pärimusmuusik Anu Taul ning toimub oksjon ornitoloogiaühingu juubeli puhul.

Ornitoloogiaühingu suvepäevade täpse programmiga saab tutvuda siin.

Osalema on oodatud nii ornitoloogiaühingu liikmed kui ka teised huvilised koos peredega. Pileti saab osta kuni 1. augustini (kaasa arvatud) keskkonnast Fienta. Kohapeal piletimüüki ei toimu.

Piletihinna sees on osavõtt programmist ja majutus koolimajas põrandal või oma telgiga õues. Toitlustuse pilet sisaldab hommikusööki, kahte lõunasööki, õhtusööki ja suupisteid lõkkeõhtul. Seekord on võimalik soetada ka toetajapilet, kus on kõik hinnas ja millega saab panustada suvepäevade toimumisse.

Suvepäevadel on müügil ka Eesti Ornitoloogiaühingu meened, linnuraamatud ja -mängud.

NB! Ürituse korraldamisel jälgib ühing kõiki kehtivaid piiranguid. Soovitame osalejatel arvestada võimalusega, et suvepäevadel saavad osaleda üksnes negatiivse testitulemusega, COVID-19 haiguse läbi põdenud või selle vastase vaktsineerimiskuuri läbinud inimesed.

Lisainfo:
Eva-Liisa Orula
Eesti Ornitoloogiaühingu teavituskoordinaator
eva-liisa.orula@eoy.ee
Tel 5342 2139
www.eoy.ee

Samal teemal

Viimane võimalus osta pilet ornitoloogiaühingu suvepäevadele

Kuni selle nädala lõpuni saab osta pileteid Eesti Ornitoloogiaühingu suvepäevadele. Linnuhuviliste suurim kokkutulek toimub seekord 7.-8. augustil Viljandimaal Hallistes ja kavas on mitmesugused õuetegevused.

Loe edasi ...

Ornitoloogiaühing kutsub linnuhuvilisi 7.–8. augustil Viljandimaale suvepäevadele

Eesti Ornitoloogiaühing kutsub nii liikmeid kui ka teisi huvilisi koos peredega 7.–8. augustil Viljandimaal Halliste põhikoolis toimuvatele suvepäevadele. Kavas on retked, õpitoad ja lõkkeõhtu koos elava muusikaga. Toimub ka ornitoloogiaühingu üldkoosolek.

Loe edasi ...