Viimane võimalus osta pilet ornitoloogiaühingu suvepäevadele

27. juuli 2021

Kuni selle nädala lõpuni saab osta pileteid Eesti Ornitoloogiaühingu suvepäevadele. Linnuhuviliste suurim kokkutulek toimub seekord 7.-8. augustil Viljandimaal Hallistes ja kavas on mitmesugused õuetegevused.

Ornitoloogiaühingu suvepäevade piletid on müügil kuni 1. augustil kella 23.59-ni keskkonnas Fienta. Kohapeal piletimüüki ei toimu.

Suvepäevade kavas on seekord rohkelt retki ja õpitubasid. Huvilised saavad osaleda maastikumängudes, kuulata ettekannet aasta linnust kuldnokast ja võtta mõõtu kutsemeisterlikkuse võistlusel. Kavas on ka traditsiooniline lõkkeõhtu, kus avalikustatakse aasta lind 2022, esineb pärimusmuusik Anu Taul ning toimub oksjon ornitoloogiaühingu juubeli puhul. Täpse programmiga saab tutvuda siin.

Suvepäevade raames toimub ka Eesti Ornitoloogiaühingu üldkoosolek, täpsem info siin.

Ürituse korraldamisel jälgib Eesti Ornitoloogiaühing kõiki kehtivaid piiranguid ja Terviseameti soovitusi. Ornitoloogiaühingu suvepäevadel saavad osaleda üksnes negatiivse testitulemusega, COVID-19 haiguse läbi põdenud või selle vastase vaktsineerimiskuuri läbinud inimesed. Täpsem info on kirjas piletimüügilehel.

Lisainfo:
Eva-Liisa Orula
Eesti Ornitoloogiaühingu teavituskoordinaator
eva-liisa.orula@eoy.ee
Tel 5342 2139
www.eoy.ee

Samal teemal

Ornitoloogiaühing avalikustas suvepäevade programmi

Eesti Ornitoloogiaühing avalikustas 7.–8. augustil Viljandimaal Halliste põhikoolis toimuvate suvepäevade programmi. Pileteid suurimale linnuhuviliste kokkusaamisele saab osta 1. augustini.

Loe edasi ...

Ornitoloogiaühing kutsub linnuhuvilisi 7.–8. augustil Viljandimaale suvepäevadele

Eesti Ornitoloogiaühing kutsub nii liikmeid kui ka teisi huvilisi koos peredega 7.–8. augustil Viljandimaal Halliste põhikoolis toimuvatele suvepäevadele. Kavas on retked, õpitoad ja lõkkeõhtu koos elava muusikaga. Toimub ka ornitoloogiaühingu üldkoosolek.

Loe edasi ...