Eesti Ornitoloogiaühing kutsub liikmeid osalema üldkoosolekul

9. juuli 2021

Eesti Ornitoloogiaühing kutsub liikmeid üldkoosolekule 7. augustil 2021 kell 11.00–14.00 Halliste põhikoolis Viljandimaal.

Üldkoosolek toimub Halliste põhikoolis (Pornuse, Halliste, Mulgi vald, Viljandimaa). Vaata asukoha kaarti. Lähimad bussipeatused on Kulla ja Halliste. Bussigraafikuid saab vaadata lehelt www.tpilet.ee. Kui sa tuled autoga ja oled nõus kellegi kaasa võtma, siis palun lisa registreerimisvormi, kust sa tuled ja mitu vaba kohta sul autos on. Vahendame sõidujagamise võimalusi ainult registreerunud osalejatele.

Päevakord

  • Koosoleku juhataja ja protokollija valimine
  • 2020. majandusaasta aruande tutvustamine
  • 2021. aasta tegevuskava tutvustamine
  • Eesti Ornitoloogiaühingu auliikme kandidaatide tutvustamine ja kinnitamine
  • Paus 10 minutit
  • Eesti Ornitoloogiaühingu nõukogu kandidaatide tutvustamine ja nõukogu valimine
  • Kohapeal algatatud küsimused

Nõukogu valimine
Eesti Ornitoloogiaühingu nõukogu ehk 11–20-liikmeline volinike nõukogu valitakse vähemalt 18-aastaste ühingu liikmete hulgast üldkoosoleku poolt salajasel hääletusel kolmeks aastaks.

Nõukogu ülesanneteks on määrata juhatus, audiitor, kinnitada majandusaasta aruanne, tööplaan ja eelarve ning tegeleda muude strateegilise tähtsusega küsimustega. Nõukogu saab tavapäraselt kokku neli korda aastas. Nõukogu ülesanded, õigused ja kohustused on kirjas Eesti Ornitoloogiaühingu põhikirjas.

Eesti Ornitoloogiaühingu liikmetel on võimalus kandideerida nõukogu uude koosseisu. Oma soovist kandideerida tuleb teada anda, esitades vabas vormis allkirjastatud avalduse Eesti Ornitoloogiaühingu juhatajale Kaarel Võhandule (kaarel.vohandu@eoy.ee).

Registreerumine
Üldkoosolek toimub samal ajal Eesti Ornitoloogiaühingu suvepäevadega. Kui soovid osa võtta ka suvepäevadest, siis pileti saad osta Fienta keskkonnast. Kui soovid osaleda ainult üldkoosolekul, siis suvepäevade piletit pole vaja osta.

Palun anna oma üldkoosolekul osalemisest teada hiljemalt 5. augustiks telefonil 5342 2139 või veebivormi kaudu: https://forms.gle/hs8eoU9LixrKJzTN6. Soovitame üldkoosolekul osalemisest teada anda ka siis, kui osaled suvepäevadel.

Kui sa ei saa üldkoosolekul osaleda, siis palun volita ennast esindama keegi Eesti Ornitoloogiaühingu liikmetest, kes koosolekul kindlasti osaleb. Saada meile allkirjastatud volikiri hiljemalt 5. augustiks aadressile eoy@eoy.ee või Eesti Ornitoloogiaühing, Veski 4, Tartu, 51005 Tartumaa. Volikirja näidise leiad siit.

Lisainfo:
Eva-Liisa Orula
Eesti Ornitoloogiaühingu teavituskoordinaator
Tel 5342 2139
eva-liisa.orula@eoy.ee